Dýchejte uvnitř vozů Honda čistější vzduch

Dýchejte uvnitř vozů Honda čistější vzduch

Honda přináší zas o něco čistší svět - dýchejte ve svém voze zas o něco lepší vzduch.

Podle údajů Světové zdravotnické organizace a Světové alergologické organizace mají na stovky milionů lidí po celém světě negativní vliv alergie, astma a znečištěné ovzduší.  Společnost Honda podniká kroky, díky nimž může svým zákazníkům nabídnout ve svých nejnovějších vozech stále se zlepšující kvalitu vzduchu. A právě naše filtry s aktivním uhlím jsou špička.

Eliminují jemný prach

Mikročástice mohou proniknout hluboko do Vaši plic a způsobovat respirační problémy, alergie či dokonce infarkt nebo rakovinu plic. Nový pylový filtr Honda zachytí i částice menší než 2,5 mikronu a udrží tak téměř veškeér znečištění mimo kabinu.

Eliminuje ozón

Ozón je obzvláště v létě škodlivým a dráždivým plynem. Způsobuje zdravotní problémy, jako například bolesti hlavy, škrábání v krku, slzení očí či závratě. Nový pylový filtr Honda odstraňuje více než 90 % ozonu a zpříjemňuje tak cestování.

Eliminuje alergeny a pachy

Tento prémiový vzduchový filtr v kabině denaturalizuje prakticky všechny alergeny a chrání před nejmenšími mikroorganismy, jako jsou například plísňové spory. Nový kabinový filtr poskytuje dodatečnou ochranu před plyny jako jsou benzen nebo toluen, které mohou být nepříjemné a zapáchající.

Eliminuje viry

Vícevrstvý filtrační systém eliminuje virové aerosoly a brání jejich dalšímu šíření v kabině vozu.*

*vynikající antivirová účinnost proti chřipkovému viru N1H1 (prasečí chřipka) a koronaviru HCoV 229E (podle normy ISO 18184:2019) s cílem zabránit šíření virů.