My Honda+

My Honda+

Konektivita? Samozřejmě!

Vozy HONDA se vyznačují skvělým zpracováním, poctivým vývojem, technikou s pořádnou výdrží. Vše proto, aby Vás každý kilometr za volantem bavil, aby Vám Vaše HONDA dlouho vydržela a dělala radost. 21. století pak přináší další prvky, o kterých by se nám ještě nedávno nezdálo. Propojení s Vaším vozem nikoliv jen fyzicky při řízení, ale i virutálně - přes internet.

S aplikací My Honda+ získáváte již v základu (bez doplňujících balíčků) například elektronickou kontrolu stavu vozidla, To umožňuje vybraným prodejcům vozidel Honda digitálně zaznamenávat výsledky a posílat vám výsledky kontroly stavu. Pomocí odkazu z aplikace My Honda+ získáte přístup k platformě eVHC (elektronická kontrola stavu vozidla), která vám umožní povolit jakoukoli požadovanou práci, nebo o kontakt požádáte nás - Honda Federal Cars.

Co to umí navíc?

Třeba zamykání a odemykání dveří - také se Vám občas stane, že spěcháte a nejste si jisti, jestli jste svou Hondu zamkli? Žádné obavy - dveře vozidla můžete zamknout nebo odemknout na dálku odkudkoli.

A co hledání na parkovišti? Nákupní centrum, pátek pozdě odpoledne... tak co takový klakson na dálku?

Dálkové ovládání klimatizace? Pro elektromobily Honda žádný problém.

 

A dál?

HR-V a Honda e jsou ještě dál. Dálkové nastartování (elektronický klíč Honda) - můžete svůj digitální klíč sdílet až s 5 dalšími řidiči.

Nastartujte svoje vozidlo pomocí svého smartphone. Uživatelé mohou vozidlo nastartovat pomocí Bluetooth, když v systému Android nebo iOS stisknou tlačítko „Power“ a zadají kód PIN v aplikaci. Uživatelé systému Android mohou vozidlo nastartovat také pomocí technologie NFC klepnutím svým smartphone na palubní desku.

Svému vozidlu budete vždy nablízku díky zasílaným oznámením, pokud necháte odemčené dveře, úložný prostor, otevřený kryt nabíjení nebo otevřená okna. Nemusíte mít žádné obavy.

A co wifi na palubě?

Chcete-li si ve svém vozidle prohlížet obsah a vyhledávat online informace, aktivujte si přístup k internetu. Přihlášení je snadné a během několika minut můžete projít všechny plány, vybrat si ten správný, zaplatit za něj a už si jen užívat zabudovaného hotspotu Wi-Fi.

 

Bezpečnost a cestování

Získejte v rámci aplikace My Honda+ přístup k široké škále služeb a funkcí připojení a jezděte bez obav díky funkcím geografické hranice, plánovače cest, sledování polohy vozidla a digitální asistenční služby, ať už míříte kamkoli.

Trasu můžete naplánovat v aplikaci tím, že použijete zobrazenou mapu. Aplikace vás bude navigovat od startu až do cíle.

Historie jízd
Mějte přehled o svých cestách a ty nejlepší trasy sdílejte s přáteli a rodinou. 

Sledování polohy vozidla
Pokud jste zaparkovali v cizím městě, vozidlo snáze najdete zobrazením polohy vozidla na mapě.

Odeslat cíl
Pošlete vozidlu cíl ještě před odjezdem a navigace bude připravena vyrazit ve stejný moment jako vy.

 

Tento balíček služeb je pro modely Honda HR-V, Honda e a Honda Jazz na 1 rok zdarma.