Nový Civic Type-R - ceny a nové údaje

Nový Civic Type-R - ceny a nové údaje

Každý zlomek vteřiny se počítá

Nejrychlejší předokolka široko daleko (2 min 23 sec: Type R je nejrychlejším vozem s pohonem předních kol, který projel legendárním 5,8kilometrový závodní okruh Suzuka Circuit.)

Robustní provedení modelu Type R je výrazné, ale funkční. Byl navržen pro optimalizaci proudění vzduchu a zvýšení přítlaku díky novému difuzoru pod spoilerem, což zajišťuje ostřejší jízdní vlastnosti a stabilitu ve vysokých rychlostech.

Model Civic Type R poskytne vzrušující dojem z jízdy a navíc vystupuje z davu díky jedinečné značce Type R, trojici výfuků a výrazné přední masce.

Kabina modelu Type R je navržena tak, aby ve vás probudila energického ducha – nová závodní sedadla mají červené semišové čalounění, sportovní řadicí páka je vyrobena z lehkých slitin a sportovní pedály z nerezové oceli.

Interiér nového Type R s dynamickým provedením karoserie, 10,2" multimediálním informačním displejem a 9" informačním a zábavním systémem Honda CONNECT s možností připojení chytrého telefonu ještě vylepšuje potěšení z jízdy.

Ceník nového modelu Type R pro vás ke stažení zde (PDF, 799 kB)

Špičkové nové funkce

Honda CONNECT

Připojste svůj chytrý telefon k modelu Type R prostřednictvím aplikace Android Auto a bezdrátového systému Apple CarPlay a získejte přístup ke všem aplikacím na 9" dotykovém displeji

Vylepšená ergonomie

Nová lehká závodní sedadla v Type R jsou umístěna níže než u předchozích modelů, takže jízda je mnohem syrovější a nabízí větší oporu zad.

Honda LogR

LogR je exkluzivní aplikace pro sledování výkonu modelu Type R v reálném čase. S logR můžete snadno sledovat výkon na novém multimediálním informačním displeji, přizpůsobeném otáčkoměru a využít funkce sledování výkonu.

Ovládání a jízdní režimy

Ovládání ostré jako břitva - nejnovější model Type R nabízí zcela nový systém odpružení, adaptivní elektrický posilovač řízení a zakázkové pneumatiky 265/30/R19, které zajišťují dokonalou přilnavost a přispívají k vylepšenému jízdnímu zážitku.

Jízdní režimy

Nastavte si reakci plynového pedálu, adaptivní tlumiče, sílu řízení a pocit z řazení podle svého stylu jízdy: jízdní režim modelu Type R lze upravit a můžete si ho přizpůsobit podle svých představ

Nový aerodynamický spoiler

Model Type R se pyšní novým "plovoucím" provedením zadního spoileru, který zlepšuje aerodynamické vlastnosti.

 

A navíc je praktický

4 sedačky, spoustu místu vepředu i vzadu... a navíc ten kufr - o objemu až 1212 litrů je to praktický rodinný hatchback. I manželka z něj bude mít radost.