tři nové modely Honda se blíží

tři nové modely Honda se blíží

Mnohem větší CR-V

Přichází 6. generace jednoho z nejprodávanějších SUV na světě - model Honda CR-V. Samozřejmě jak ve full-hybridní verzi, tak nově i plug-in hybridní verzi.

V ČR dosud největší SUV od Hondy - auto s novým robustním designem, luxusním interiérem a intuitivními technologiemi a obří dávkou prostoru i bezpečí.

CR-V bude k dispozici s pohonem dvou nebo všech kol a skvěle se hodí pro jízdu ve městě a dojíždění. A protože se nabíjí sám, nemusíte se nikdy starat o hledání nabíjecí stanice.

Díky okamžitému elektrickému zrychlení pomocí elektromotoru o výkonu 184 k, v kombinaci s vytříbeným ovládáním a tichostí, kterou si spojujete s elektromobily, je nové CR-V ukázkou potěšení z dynamické jízdy značky Honda. Navíc si můžete vybrat z několika různých jízdních režimů a přizpůsobit si řízení svému stylu.

 
CR-V MY 2023
ZR-V

Zcela nové ZR-V

Připravte se na jízdu a kultivovanost zcela nového modelu Honda ZR-V e:HEV. Naše dosud nejsportovnější hybridní SUV.

Nový hybrid ZR-V posouvá výkon na zcela novou úroveň. Jeho vyspělé pohonné ústrojí e:HEV poskytuje vysokou úroveň výkonu a hospodárnosti. Navíc díky volitelným jízdním režimům poskytuje nové ZR-V vždy vynikající jízdní vlastnosti.

SUV jen o 3 cm kratší, než současné CR-V (MY 2023) - a přitom výrazně sportovnější. Domluvte si předváděcí jízdu, předváděcí auto je již pro Vás připraveno a těší se na své první kilometry.

 

 

Čistě elektrické e:Ny1

Co to je? To je naše zcela elektrické SUV segmentu B. A jak se to čte? Třeba stejně jako "anyone"... tedy auto pro kohokoliv? A proč ne?

e:Ny1 je plně elektrické kompaktní SUV, které nabízí charakteristickou dynamiku značky Honda, pohotové řízení a nadstandardní jízdní komfort. Je založené na zcela nové platformě e:N Architecture F a pohánět ho bude 68,8kWh baterie. A dojezd? 412 km.

U nové e:Ny1 Honda zavádí také zcela nový designový jazyk pro elektromobily Honda  - a to zejména prostřednictvím bílého označení, detailů a nového textu Honda na zadní části vozidla.

Těšíte se na ni? Nebo na něj?