nejen, že je nejlepší, ale i překrásný

nejen, že je nejlepší, ale i překrásný

Že je Honda Civic e:HEV držitelem titulu Auto roku v ČR už víte.

Zasloužila se o to nejen famózní technikou, jízdními vlastnostmi, úsporným motorem, kvalitním zpracováním, univerzálností a prostorným interiérem, ale je také na co koukat - prostě je krásná.

Tento fakt nyní potvrdilo i udělení ceny Red Dot Design Awards - a to jak pro "civilní" verzi Hondy Civic s dvoulitrovým full-hybridním pohonem, tak pro ostrou verzi Type-R s dvoulitrovým turbem-dopovaným motorem a manuální převodovkou.

 

Red Dot Design Awards jsou mezinárodně vyhledávaným oceněním, které se uděluje za vynikající design výrobků, který je estetický, funkční, chytrý nebo inovativní. Vítěze vybírá padesátičlenná mezinárodní odborná porota, která testuje a hodnotí každý přihlášený výrobek a odráží nejnovější technické, sociální, ekonomické a ekologické požadavky spotřebitelů.

V letošním roce slaví Honda 75. výročí svého založení a získala již čtvrtý rok po sobě několik ocenění Red Dot Design Awards v kategorii produktový design, a to napříč našimi produktovými řadami automobilů a motocyklů.

Dlouhodobá vývojová zásada společnosti Honda "Člověk - maximum, stroj - minimum" (M/M) vyústila v uživatelsky orientovaný a zároveň moderní design, přičemž zvláštní pozornost byla věnována barvám, vysoce kvalitním materiálům a hmatovým prvkům, které umocňují uživatelský zážitek