Civic

Civic

Hybrid bez kompromisů

Elektřina a benzín. Výbušná kombinace?

Zcela jistě v pozitivním smyslu slova v nové, již 11. generaci legendárního vozu Honda Civic.

Dvoulitrový přímovstřikový atmosférický motor + elektromotor - dohormady 184 koní (134 kW) výkonu v hybridním balení.

11. generace - tedy přes 50 let modelu Civic a z toho posledních 25 let zkušeností s vývojem a provozováním různých hybridních pohonů - to je nový Civic.

 

tři verze výbavy, tři různé vozy

Elegance, Sport či Advance

Každá verze obsahuje kompletní Honda SENSING paket - tedy s každým Civicem získáváte kompletní bezpečností balík... ABS je u nás samozřejmosti už čtvrt století, ale u nás získáváte v každém voze i takové prvky, jako hlídání mrtvého úhlu, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, asistent pro jízdu v kolonách, středový airbag pro cestující vpředu.

Můžeme pokračovat bezklíčovým vstupem a startováním a alarmem...

Čím se tedy liší?

Verze Sport přidává například kombinaci syntetické kůže a textilního čalounení, výdecy klimatizace na zadní sedačky, samozatmavovací zpětné zrcátko, bezdrátové nabíjení telefonu či 18" kola s pneu 235/40.

A verze Advance čalounění z pravé kůže, elektrické sedačky řidiče a spolujezdce, velký infotainment  s 10,2" displejem (ostatní verze mají stále parání 7" displej),

Všechny verze pak disponují systémem Honda Connect + vč. navigace. Připojíte svůj Apple i Android, zavoláte si bezdrátově s Bluetooth, budete mít parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kameru.

a jeden jediný skvělý motor

Za označní 2.0 i-MMD e-CVT se skrývá dvoulitrový motor se čtyřmi válci a 16 ventily, pohonem předních kol a maximálním výkonem čistě spalovacího motoru 105 kW při 6000 otáčkách. Spolu s elektromotorem tvoří systém o výkonu 135 kW (184 k) a točivém momentu 315 Nm.

Na stovku vás dostane (podle verze - tedy podle hmotnosti vozidla) již za 7,8 sekund a průměrnou spotřebu byste měli bez problémů zvládnout okolo 5 litrů Naturalu na 100 km.

A co záruka?

Na hnací ústrojí 5 let nebo prvních 100.000 km
Na vozidlo se samozřejmě vztahuje Honda Premium Quality program, tedy 3+5 let

Více informací naleznete zde: https://www.honda.cz/cars/owners/honda-premium-quality.html

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Honda / Civic
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná