CR-V 5G

CR-V 5G

Hybridní SUV pro aktivní styl

Jedno z celosvětově nejprodávanějších SUV - Honda CR-V - Vám v aktuální generaci přijíždí již výhradně jako hybridní model. Kombinace benzínového čtyřválcového atmosférického motoru, kompaktních baterií a elektormotoru poskytuje spojení, které nabídne pružnost, úsporný provoz, klid a pohodu na palubě vozu stejně jako dlouhý dojezd. A nabíjení? Nehledejte nabíječku, nečekejte na cestách zbytečně - natankujte klasický Natural 95 a pokračujte dál... dalších 800 km bez starostí...

Hybridní pohon, který v Hondě nazýváme e:HEV, totiž funguje tak, že vozidlo téměř ve všech režimech pohání jen elektromotor. A to ať už motor "vrčí" nebo jedete v absolutním tichu jen energií z baterií. Trochu složitě se to vysvětluje, stavte se raději u nás a vyzkoušejte si to.

Vždy s automatem

V každé verzi získáváte naše CR-V s automatickou převodovkou. No - vlastně bez převodovky, ale také bez levého pedálu spojky. Hybridní CR-V totiž vlastně v klasickém slova smyslu žádnou převodovku nemá. Jestli pojedete dopředu, dozadu nebo budete parkovat volíte tlačítky na palubní desce. Trochu futuristické, ale pohodlné, funkční a bezproblémové.

Takže sháníte auto s automatem? Přání splněno - i bez převodovky.

A jak to tedy funguje?

Nízká spotřeba a emise v kombinaci se sportovním projevem vozu jsou poznávacími znaky nového inteligentního hybridního systému s více režimy  i-MMD (intelligent Multi-Mode Drive). Tento pohon kombinuje hybridní technologii s 2,0l zážehovým motorem tak, aby poskytoval optimální spotřebu paliva a nadstandardní jízdní dynamiku. Systém i-MMD přepíná zcela automaticky mezi 3 jízdními režimy a dle potřeby generuje vlastní elektřinu. CR-V Hybrid nikdy není potřeba nabíjet ze zásuvky.

Prostor na výlety i nákupy

K našim životům patří mnoho věcí... a cílem CR-V je mít takový interiér, který je pojme.

Nové CR-V nabízí praktický a neuvěřitelně prostorný interiér na půdorysu 4.6 metru dlouhého vozu.

Zavazadlový prostor pro až 1694 litrů a nadstandardně prostoru v druhé řadě sedadel - přijďte se sami přesvědčit, že mezi podobně velkými SUV je Honda CR-V šampion.

Totální bezpečnost s HONDA SENSING

Paket SENSING je k dispozici u většiny modelů Honda. Obsahuje řadu pokročilých bezpečnostních systémů, které chrání řidiče i jeho spolucestující.

• Systém pro zmírnění následků nehody

• Varování před čelní srážkou

• Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu

• Systém pro udržování v jízdním pruhu

• Systém pro zmírnění rizika vyjetí zkomunikace

• Systém rozpoznávání dopravních značek 

• Inteligentní adaptivní tempomat

• Asistent pro jízdu v kolonách

Za kvalitou si stojíme

Honda Premium Quality je osmiletý věrnostní program.

Pokud budete během celého provozování vozidla vykonávat jeho údržbu podle doporučení Hondy, použitím doporučeného servisního materiálu a originálních náhradních dílů Honda v autorizovaném servisu Honda v České republice, bude vaše vozidlo kryto věrnostním programem Honda Premium Quality.

V případě poruchy specifikovaných částí vozidla, které jsou kryté tímto programem, vám Honda poskytne náhradní díly na opravu zdarma.

Podrobné informace naleznete zde: https://www.honda.cz/cars/owners/honda-premium-quality.html

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Honda / CR-V 5G
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná