CR-V

CR-V

Plug-in i Full hybrid

V této nové generaci si můžete vybírat mezi plně hybridní a plug-in verzí modelu CR-V.

Model CR-V Full Hybrid je vybaven naší hnací jednotkou e:HEV. Nabíjí se sám a na plnou nádrž má dojezd až 960 km. Efektivní hnací jednotka zaručuje také kombinovanou spotřebu paliva 5,9 litru na 100 km a emise CO2 začínají na pouhých 110 g/km.* Naše výkonná a efektivní hnací jednotka e:HEV poskytuje výjimečné jízdní vlastnosti a je vybavena dvěma elektromotory a třemi režimy pohonu – elektrickým, hybridním a pomocí spalovacího motoru. Zajišťuje optimální spotřebu paliva a klid při jízdě na dlouhé vzdálenosti.

 

 
cr-v s bonusem až 120.000
nabíjeni_u_domu

e:PHEV Plug-in Hybrid

Model CR-V Plug-in Hybrid je vybaven naší hnací jednotkou e:PHEV a větším akumulátorem, který prodlužuje dojezd. Pokud zvolíte režim EV, může e:PHEV dojet na čistě elektrický pohon bez emisí až 82 km. A když se akumulátor vybije, začne výkonný zážehový motor o objemu 2 l dodávat energii elektromotoru. Úsporná hnací jednotka má spotřebu paliva 0,8 l na 100 km a vážené emise CO2 začínají na velmi nízké hodnotě 18 g/km (údaje WLTP).

Plug-in hybrid má k dispozici také přídavný režim Tow Mode, který pomáhá s řízením nabíjení při tažení přívěsu o hmotnosti až 1500 kg

 

Dobíjení

Svůj plug-in hybrid můžete nabíjet u domu i na cestách. K dispozici máte celou řadu možností nabíjení.

Rychlé nabíjení

Při použití veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud může nabití 17,7kWh akumulátoru z 0 na 100 % pomocí vestavěné 6,8kW nabíječky trvat přibližně 2,5 hodiny

Domácí nabíjení

Při použití domácí zásuvky s nabíjecím výkonem 2,3 kW trvá plné nabití akumulátoru vozu CR-V přibližně 7,7 hodiny.

Co najdete v interiéru?

Interiér modelu CR-V působí sofistikovaným a moderním dojmem. Přehledný design přístrojové desky umožňuje širší výhled za jízdy, zatímco obrazovka multimediálního systému, tlačítka a ovládací prvky jsou pro řidiče snadno dostupné.

Díky velké středové loketní opěrce vpředu, která ukrývá objemný úložný prostor o objemu 9 litrů, můžete mít své cennosti vždy skryté. Vedle bezdrátové nabíjecí podložky na středové konzole je také prostor pro další mobilní zařízení pro spolujezdce.

S adaptivními dálkovými světlomety, které jsou k dispozici v nejvyšších stupních výbavy, nastavuje model CR-V světlomety automaticky tak, abyste viděli na cestu před sebou a zároveň neoslňovali ostatní. Systém podpory dálkových světel u standardních stupňů výbavy sleduje prostor před vozem pomocí kamery a v případě potřeby světla automaticky přepne. Přední světlomety LED jsou navíc v mlze stejně účinná jako standardní mlhová světla

Vychutnejte si za chladných zimních rán luxusní pocit z vyhřívaného koženého volantu. K dispozici ve vybraných stupních výbavy

Přední sedadla potažená kůží stabilizující polohu těla nabízejí v nejvyšších stupních výbavy chlazení i vyhřívání – pomohou vám dorazit do cíle bez ohledu na počasí. V nejvyšších stupních výbavy jsou vyhřívaná také zadní sedadla v případě chladného počasí.

Zadní sedadla se sklápějí a posouvají téměř stejně jako přední sedadla, což poskytuje cestujícím na zadních sedadlech velkorysý prostor pro nohy i hlavu a umožňuje variabilní úložný prostor. Objem zavazadlového prostoru si tak můžete přizpůsobovat, přičemž spodní hodnota je úchvatných 671 litrů.

 

 

Uvidíte dále a lépe

S adaptivními dálkovými světlomety, které jsou k dispozici v nejvyšších stupních výbavy, nastavuje model CR-V světlomety automaticky tak, abyste viděli na cestu před sebou a zároveň neoslňovali ostatní. Systém podpory dálkových světel u standardních stupňů výbavy sleduje prostor před vozem pomocí kamery a v případě potřeby světla automaticky přepne. Přední světlomety LED jsou navíc v mlze stejně účinná jako standardní mlhová světla

Displej řidiče

Standardně je k dispozici 10,2" digitální displej řidiče umístěný za volantem. Zobrazované informace můžete vybrat pomocí ovládacích prvků na multifunkčním volantu.

Multimediální systém

Centrální 9" dotyková obrazovka Honda CONNECT vás hladce propojí s oblíbenými aplikacemi prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Je také vybavena navigačním systémem s možností chytré úspory paliva.

Head-up displej

Ve vyšších stupních výbav modelu CR-V se Head Up displej promítá přímo na čelní sklo, takže můžete sledovat důležité informace o jízdě, aniž byste museli spustit oči z vozovky. Jas a zobrazované informace si můžete přizpůsobit pomocí ovládacích prvků na multifunkčním volantu.

Honda CR-V 6. gen audiosystém Bose

Působivý zvuk

Díky prémiovému zvukovému systému BOSE s 12 reproduktory ve vybraných stupních výbavy si můžete při každé jízdě užívat křišťálově čistý zvuk.

Bezdrátové dobíjení telefonu i bezdrátové spojení s AppleCar

Díky bezdrátové nabíjecí podložce ve středové konzole, která je součástí standardní výbavy, můžete mít své mobilní zařízení vždy plně nabité. Nejnovější porty USB-C vpředu a vzadu poskytují další možnost nabíjení zařízení spolucestujících.

 

Konektivita (pro plug-in hybridní verzi)

Aplikace My Honda+ vás udržuje v plném spojení s vozem CR-V doma i na cestách. Nepamatujete si, kde jste zaparkovali? K vozu vás dovede aplikace. Zjistěte stav paliva nebo nabití svého vozu CR-V nebo překontrolujte, zda jsou okna zavřená a dveře zamčené – to vše na dálku prostřednictvím aplikace. Můžete také ušetřit čas tím, že zapnete klimatizaci před cestou, aby byl automobil připravený k jízdě při ideální teplotě – ještě než vyjdete z domu.

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Honda / CR-V
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná