Honda HR-V

hybridní crossover

Nevíte, co si představit pod pojmem crossover a natož hybridní? Tak se podívejte na naše nové HR-V. Je to SUV, je to kupé, má to vyšší podvozek, má to spalovací motor, ale většinou bzučí... A má pořád naše úžasné magic seats.

Inteligentní hybridní pohonná jednotka e:HEV je navržena v duchu filosofie společnosti Honda, která je zaměřena na zákazníka. Proto za vás automaticky vybírá ze tří jízdních režimů - elektrický, hybridní nebo režim pohonu motorem. Vy si prostě jen užívejte bezstarostnou jízdu.

 

 

 

red_50%
exterior_in_a_park

Samonabíjecí hybrid

Naše hybridní vozidla s pohonem označeným zkratkou e:HEV jsou nejen dynamická a  úsporná, ale také zcela nezávislá na elektrické zásuvce. Naše hybridy jsou tzv. samonabíjecí - tzn. nabíjejí se jak rekuperací (jízdou z kopce či bržděním), tak energií, kterou berou ze spalovacího motoru.

Nové HR-V kombinuje amosféricky plněný zážehový nepřímovstřikový čtyřválec a elektromotor + baterie. Kombinovaný systémový výkon pak 96 kW (131 k) při realistické spotřebě 5,4 l Naturalu/100 km.

Tiše po městě, dynamicky na cestách - ale vždy úsporně! S novým hybridním HR-V nemusíte díky samonabíjecí technologii nikdy dobíjet ze zásuvky.

 

 

Výrazný styl

Díky charismatickému vzhledu, ve kterém se snoubí sebevědomý postoj SUV a sportovní charakteristika kupé, se za vozem budou všichni ohlížet.

Elegantní linie vozu propůjčují modelu HR-V výrazný vzhled a dynamiku, která je vždy připravena k akci.

Důraz na ty nejmenší detaily designu, jako jsou integrovaná maska chladiče, skryté kliky zadních dveří nebo jedinečná povrchová úprava, zajištuje elegantní siluetu, díky které si vašho vozu všimne každý - jak ve městě, tak na otevřené silnici.

interior
trunk_access..

Za kvalitou si stojíme

Honda Premium Quality je osmiletý věrnostní program.

Pokud budete během celého provozování vozidla vykonávat jeho údržbu podle doporučení Hondy, použitím doporučeného servisního materiálu a originálních náhradních dílů Honda v autorizovaném servisu Honda v České republice, bude vaše vozidlo kryto věrnostním programem Honda Premium Quality.

V případě poruchy specifikovaných částí vozidla, které jsou kryté tímto programem, vám Honda poskytne náhradní díly na opravu zdarma.

Podrobné informace naleznete zde: https://www.honda.cz/cars/owners/honda-premium-quality.html.

Vítěz v kategorii prostornosti

Ať už vám život přichystá cokoliv, na model HR-V se můžete vždy spolehnout. Jediným pohybdem ruky změníte konfiguraci sedadel Magi Seats a svůj modrulární interiér proměníte ve velkorysý prostor pro jízdní kola či lyže...anebo dokonce na místo pro přespání.

Díky většímu prostoru pro nohy a velkému zavazadlovému prostoru je každý den dobrodružstvím - od každodenního dojíždění, dovolenou u pláže či víkend na Jizerkách.

red_50%interior_frontmagic seatstrunk_access..trunk_litinteriorexterior_in_a_park

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Honda / Honda HR-V
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná