Honda HR-V

Zvýhodnění až 160.000,-

Vyberte si naše kompaktní SUV s obrovským vnitřním prostorem - Hondu HR-V a získejte ji výhodněji.

  • sleva 140.000,- na nový vůz s výbavou Advance Style
  • výkupní bonus na Váš stávající vůz 20.000 Kč
  • navíc sada příslušenství Obscura Black se zvýhodněním až 20.000 Kč

Zvýhodněte si svou Hondu HR-V až o 160.000 Kč!

 

 

Akční sleva 140.000 platí pouze ve FEDERAL CARS a to do 31.8.2024

hr-v s bonusem až 160.000+příslušenství
red_50%

hybridní crossover

Nevíte, co si představit pod pojmem crossover a natož hybridní? Tak se podívejte na naše nové HR-V. Je to SUV, je to kupé, má to vyšší podvozek, má to spalovací motor, ale většinou bzučí... A má pořád naše úžasné magic seats.

Inteligentní hybridní pohonná jednotka e:HEV je navržena v duchu filosofie společnosti Honda, která je zaměřena na zákazníka. Proto za vás automaticky vybírá ze tří jízdních režimů - elektrický, hybridní nebo režim pohonu motorem. Vy si prostě jen užívejte bezstarostnou jízdu.

 

 

 

Samonabíjecí hybrid

Naše hybridní vozidla s pohonem označeným zkratkou e:HEV jsou nejen dynamická a  úsporná, ale také zcela nezávislá na elektrické zásuvce. Naše hybridy jsou tzv. samonabíjecí - tzn. nabíjejí se jak rekuperací (jízdou z kopce či bržděním), tak energií, kterou berou ze spalovacího motoru.

Nové HR-V kombinuje amosféricky plněný zážehový nepřímovstřikový čtyřválec a elektromotor + baterie. Kombinovaný systémový výkon pak 96 kW (131 k) při realistické spotřebě 5,4 l Naturalu/100 km.

Tiše po městě, dynamicky na cestách - ale vždy úsporně! S novým hybridním HR-V nemusíte díky samonabíjecí technologii nikdy dobíjet ze zásuvky.

 

 

exterior_in_a_park
interior

Výrazný styl

Díky charismatickému vzhledu, ve kterém se snoubí sebevědomý postoj SUV a sportovní charakteristika kupé, se za vozem budou všichni ohlížet.

Elegantní linie vozu propůjčují modelu HR-V výrazný vzhled a dynamiku, která je vždy připravena k akci.

Důraz na ty nejmenší detaily designu, jako jsou integrovaná maska chladiče, skryté kliky zadních dveří nebo jedinečná povrchová úprava, zajištuje elegantní siluetu, díky které si vašho vozu všimne každý - jak ve městě, tak na otevřené silnici.

Za kvalitou si stojíme

Honda Premium Quality je osmiletý věrnostní program.

Pokud budete během celého provozování vozidla vykonávat jeho údržbu podle doporučení Hondy, použitím doporučeného servisního materiálu a originálních náhradních dílů Honda v autorizovaném servisu Honda v České republice, bude vaše vozidlo kryto věrnostním programem Honda Premium Quality.

V případě poruchy specifikovaných částí vozidla, které jsou kryté tímto programem, vám Honda poskytne náhradní díly na opravu zdarma.

Podrobné informace naleznete zde: https://www.honda.cz/cars/owners/honda-premium-quality.html.

trunk_access..

Vítěz v kategorii prostornosti

Ať už vám život přichystá cokoliv, na model HR-V se můžete vždy spolehnout. Jediným pohybdem ruky změníte konfiguraci sedadel Magi Seats a svůj modrulární interiér proměníte ve velkorysý prostor pro jízdní kola či lyže...anebo dokonce na místo pro přespání.

Díky většímu prostoru pro nohy a velkému zavazadlovému prostoru je každý den dobrodružstvím - od každodenního dojíždění, dovolenou u pláže či víkend na Jizerkách.

 
Blanka Motyčková
 

vedoucí prodeje - nové vozy

bmotyckova@federalcars.cz

+420 482 465 060

 

 

 

 

red_50%interior_frontmagic seatstrunk_access..trunk_litinteriorexterior_in_a_park

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Honda / Honda HR-V
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná