Honda Jazz

Honda Jazz

zábavný i praktický

Že MPV vymizela? Honda v Evropě má ale kompaktní MPV - ano, JAZZ je zástupcem malých vozů zvenku a obřích uvnitř.

Panoramatický výhled, sedadla zmírňující únavu, stylová kola z lehkých slitin a zejména obrovský prostor - to jsou jen některé z deviz modelu JAZZ.

 

 

 

Samonabíjecí hybrid

Všechny vozy Honda s pohonem e:HEV jsou samonabíjecí, plně hybridní s baterií, kterou plně podporuje náš úsporný spalovací motor. Tyto dva zdroje energie pracují v harmonii nebo nezávisle a hladce se prolínají ve třech jízdních režimech, které se automaticky volí, aby poskytovaly plynulou sílu a výkon.

Naše unikátní hnací ústrojí je inteligentní a vždy automaticky přepíná mezi elektrickým, hybridním a motorovým pohonem v závislosti na podmínkách.
„Electric Drive“ poskytuje vzrušující zrychlení z klidného bodu – stejně jako elektromobil – protože náš systém e:HEV dokáže využívat plnou elektrickou energii nezávisle na spalovacím motoru. Tento režim funguje také při střední rychlosti, aby zajistil plynulou a tichou jízdu.

 

Skvělá kombinace stylu a výkonu.

Unikátní dvouramenný volant, který Vám umožní lépe vidět na palubní desku.

Inovativní novinka - středový airbag umístěný mezi sedačkou řidiče a spolujezdce.

Neuvěřitelně komfortní sedačky.

Variabilní interiér - magic seats, zavazadlový prostor s boxem pro umístění mokrých věcí (třeba bot po výletě v dešti) s odkapávacím kanálkem - přijďte si sami vyzkoušet mnoho vychytávek, kterými Jazz disponuje.

A motor? Atmosférický čtyřválec v kombinaci s elektromotorem a bateriemi umístěnými v zadní části vozu. Tichá jízda po městě, dynamická kdykoliv chcete - ale hlavně úsporná. A jak například funguje rekuperační brždění? Přečtěte si náš článek zde.

jazz_a_mobil

Jazz je online.

Aplikace My Honda+ app vám prostřednictvím celé řady služeb usnadňuje život jak na cestách, tak i v době, kdy jste mimo vozidlo.

  • dálkové zamknutí a odemknutí
  • digitální asistenční služba Honda
  • sledování polohy vozidla
  • geografické hranice

Více o naší aplikaci My Honda+ si přečtěte zde: https://honda.federalcars.cz/novinky/my-honda

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Honda / Honda Jazz
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná